Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Deodorant Locion
Deodorant Locion

Deodorant Locion

Brendi: Erbolario
Modeli: 062.093
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

I prodhuar me përbërës natural që i kundërpërgjigjen efekteve të pakëndshme të djersitjes. Kjo deo locion bllokon ndryshimet alkalike të djersitjes, dhe në këtë mënyrë parandalon formimin e djerësve dhe aromave të pakëndshme.

Produkti nuk përmban parfum!

Pesha: 100ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14