Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Vaj për Mjekër
Vaj për Mjekër

Vaj për Mjekër

Brendi: Erbolario
Modeli: 062.817
Sasia Stok: Në stok
12.90€
-+

Vajrat si ai i Susamit, i lule Safflower, Avokados, Ullirit dhe Lulediellit, janë bërë së bashku në këtë produkt shumë inovativ. Gjithashtu është i pasur me Vitaminë E nga Soja, dhe me veti anti-oksiduese. Një produkt i vetëm që mund të përdoret në shumë mënyra si psh. pas rrojes, për ta rregulluar dhe zbutur mjekrën tuaj, për të zbutur lëkurën tuaj etj.

Përdorimi: hidhni një sasi të vogël të vajit mbi gishta, përhapeni atë në mjekrën apo fytyrën tuaj. Gjithashtu mund të përdoret para se të rruheni, në mënyrë që të zbusni lëkurën.

Pesha: 30ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14