Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Labellë Zbutëse
Labellë Zbutëse

Labellë Zbutëse

Brendi: Erbolario
Modeli: 014.140
Sasia Stok: Në stok
5.50€
-+

Përmban 4 lloje të ndryshme gjalpi, tre nga ato siq janë Shea, Mango dhe Illipe (yndyrë bimore nga Illipe Nut) i bashkohen gjalpit të Kakaos, në mënyrë që t’i sigurojnë butësi dhe elasticitet buzëve tuaja, duke i mbrojtur ato falë veprimit anti-oksidant të Vitaminës E.

Përbërësit: gjalpë nga Shea, Kakao, Illipe dhe Mango, Vitaminë E dhe Vaj Jojoba.

Pesha: 4.5ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14