Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Labellë me Vitamina
Labellë me Vitamina

Labellë me Vitamina

Brendi: Erbolario
Modeli: 014.139
Sasia Stok: Në stok
5.50€
-+

Me aromën e ëmbël të frutave nga lëngu i Mandarinës dhe Mollës, kjo labellë do të ju lë një shtresë mbrojtëse, duke e rritur formën dhe ngjyrën e buzëve tuaja. Në të njejtën kohë hidraton buzët dhe i siguron atyre butësi maksimale.

Përbërësit: lëng mandarine dhe molle, Vitaminë E dhe C, Vaj Jojoba.

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14