Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Tra Ciliegi parfum
Tra Ciliegi - Parfum

Tra Ciliegi - Parfum

Brendi: Erbolario
Modeli: 066.201
Sasia Stok: Në stok
22.90€
-+

Një aromë e mprehtë që ju kujton pemën e qershisë dhe lulet e saj duke qelur, e pastër dhe e ëmbël si zemra e atij që e vendos këtë parfum.

Pesha: 50ml


Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14