Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Tra Ciliegi shower gel
Tra Ciliegi - Shower gel

Tra Ciliegi - Shower gel

Brendi: Erbolario
Modeli: 036.200
Sasia Stok: Në stok
10.90€
-+

Ne jemi të mbushur me një ndjesi paqeje dhe mirëqenieje, kur i shohim pemët e qershisë teksa lulëzojnë në pranverë. Fuqitë e tyre të ri-lindjes vit pas viti dhe bukuria madhështore e tyre, kanë frymëzuar këtë formulë. Ne kemi zgjedhur lulet më të bukura hyjnore nga pema e qershisë për ta mbështjellur lëkurën tuaj me këtë shkumë nga ky shower gel, për të ju lënë një prekje në lëkurë si mëndafshi. Është ekstrakti i luleve të qershisë i cili tonifikon dhe mbron epidermidën, ndërsa uji i destiluar i qershisë e zbut dhe e ruan qëndrueshmërinë e indeve në lëkurë.

Sasia: 250ml


Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14