Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Tra Ciliegi krem për trup
Tra Ciliegi - Krem për trup

Tra Ciliegi - Krem për trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 026.207
Sasia Stok: Në stok
19.50€
-+

Nëse duam t'i besojmë fjalës së urtë italiane që Qershitë janë të papërballueshme sa thonë ata, atëherë lëkura juaj pa dyshim do të ketë vështirësi të mëdha që t'i rezistoj kësaj kreme me aromë të lehtë dhe delikate, për ta zbutur lëkurën tuaj. Qershia është përbërësi yll në këtë formulim, me lëngun e saj të pasur me vitamina shumë të dobishme, ekstrakt anti oksidues, ujë të distiluar dhe vaj elastik dhe qetësues, i nxjerrur nga farat e saj. Përveq këtyre vetive, lulet e bukura të qershisë kanë një efekt mbrojtës dhe zbutës në lëkurë së bashku me efektin ushqyes të siguruar nga Koksoi dhe nga gjalpa e Kakaos, farat e Lulediellit dhe Vaj Ulliri. 

Përbërësit: Ekstrakt i luleve të qershisë dhe nga lëngu i qershisë italiane, Amino Acide nga Orizi, Vajra nga Farat e Lulediellit dhe Qershisë, gjalpë nga Kokosi dhe Kakako, Vaj Ulliri, Vitaminë E e marrur nga Soja.
Sasia: 200ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14