Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Acid Hyaluronic – Krem për fytyrë
Acid Hyaluronic – Krem Tretman Nate

Acid Hyaluronic – Krem Tretman Nate

Brendi: Erbolario
Modeli: 706
Sasia Stok: Në stok
33.90€
-+

Gjatë natës, lëkura e fytyrës meriton një pushim relaksues dhe riparues, duke e lënë një molekulë të palodhshme për të siguruar që kur të zgjoheni të keni një lëkurë që shëndritë. Ky është Acidi Hyaluronic, një përbërës kozmetik me efekt të jashtëzakonshëm Hidratues, që përfshin tre nivelet e lëkurës, me tre peshat molekulare atë të Ulët, të Mesme dhe të Lartë. Tretmani parandalon humbjen e Lagështisë nga jashtë, ju garanton nivelin e duhur të Hidratimit dhe stimulon prodhimin Natyral të Kolagjenit, të gjitha këto elemente shumë të dobishme për lëkurën tuaj, e cila do të jetë shumë më e fortë dhe më pak e nënshtruar ndaj rrudhave dhe lëshimit të lëkurës. Koha e natës, ju sjell benefite tjera kozmetike falë këtij tretmani Anti-Age, i cili është i pasuruar me Ekstrakt të lule Echinacea, e cila ndihmon në nxitjen e prodhimit fiziologjik të Acidit Hyaluronic, e poashtu edhe prezenca e qelizave të shkurres Alpine Rhododendron, e bënë këtë krem me veprim kundër De-Hidrimit dhe i jep Mbrojtje maksimale lëkurës tuaj. Ju do të zgjoheni me një mëngjes ku rrudhat do të reduktohen dukshëm. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.


Përdorimi: Shpërndajeni në tërë fytyrën tuaj dhe në qafë. Për abosrbim perfekt, thjeshtë masazhojeni butësisht.

Përbërësit: Peshë molekulare të ulët, të mesme dhe të lartë të Acidit Hylauronik, qeliza burimore nga Ashe Alpin, ekstrakt i thatë i Echinacea, Vaj Hibiskus, Vaj Babasu, Vaj Organik i Lulediellit, Vaj Ulliri, Vitaminë E nga Sojë.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14