Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Krem për duar me limon
Krem për duar me Limon

Krem për duar me Limon

Brendi: Erbolario
Modeli: 028
Sasia Stok: Në stok
8.00€
-+

Tretman i plotë bukurie për duart tuaja. Shumë shpejtë absorbohet, ky krem krijon një film të padukshëm që mbron lëkurën tuaj nga agresorët e jashtëm siq janë të ftohtit, era, uji, detergjentët etj. Përdorimi i tij për çdo ditë, do t'i bëjë duart tuaja të jenë më të buta, më të qeta, më të reja dhe shumë më të bukura. Limoni ndihmon të lehtësoj lëkurën tuaj dhe t’i reduktoj njollat e errëta e të shëmtuara.


Përdorimi: Një sasi e vogël e kremit mjaftueshëm për të siguruar hidratim dhe mbrojtje perfekte. Gjithmonë përdoreni para se të filloni t’i bëni punët e shtëpisë dhe pasi t’i keni pastruar duart.

Përbërësit: Ekstrakt i Limonit, Glicerinë me bazë bimore.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14