Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Shampo me ekstrakte të Sojes & Meli
Soja - Shampo Kundër Ramjes Flokëve

Soja - Shampo Kundër Ramjes Flokëve

Brendi: Erbolario
Modeli: 100
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

Pastrimi i plotë është mënyra më e mirë për ta ruajtur bukurinë naturale të flokëve tuaj, dhe për të shmangur rrezikun e humbjes së flokëve. Ky shampon është ideal për përdorim të shpeshtë, mund të përdoret çdo ditë dhe rekomandohet të kombinohet me shampo të tjerë specifik. Falë ekstraktit të Melit, Tërshërës dhe proteinave të Sojës, shamponi mbron dhe ri-kthen strukturën e proteinave të flokut, duke i bërë ato me shkëlqim, të buta dhe plotë jetë.


Përdorimi: Për larje të efektshme, krejt çfarë ju duhet është një sasi e vogël e produktit, duke i masazhuar flokët me majet e gishtave tuaj, pastaj shpërlani mirë ato. Përsëriteni këtë veprim për të dytën herë, për të ri-zbuluar shkëlqimin dhe flokë të fryera.

Përbërësit: Ekstrakt i Melit, Proteinë e Hidrolizuar e Sojës.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14