Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Krem për fytyrë "Risposta" Refleksion
Risposta Krem Lifting për fytyrë

Risposta Krem Lifting për fytyrë

Brendi: Erbolario
Modeli: 103
Sasia Stok: Në stok
39.90€
-+

Me efektin Lifting


Krema me efektin Lifting është një kremë shumë e rehatshme ditore. Me një dendësi të lehtë, të tejdukshme, është shumë e lehtë par ta aplikuar në fytyrë, qafë dhe dekollde, e që ju do të harroni që e keni vendosur atë. Efektet e saj, megjithatë, janë të menjëhershme dhe të habitshme. Do të keni lëkurë konsiderueshëm të butë, të qetë, të qëndrueshme me një strukturë më të mprehtë dhe, më e rëndësishmja, fytyrë më tv zhdërvjellt. Dhe kjo nuk është e gjitha. Krema Lifting shpërndan përbërësit e saj aktiv me bazë natyrale, hidratues, mbrojtës, elastik të kompozuar na Polisaqaride të Siliqua dhe fraksione pastrimit nga Soja, të cilat lidhin efektin e jahtëzakonshëm e të menjëhreshëm dhe të vazhdueshëm. Me veprimin e tij bllokues kundër rrezeve UVA, ai gjithashtu mbron lëkurën tuaj nga plakja e parakohshme. Përdoreni në mënyrë të rregullt. Është bazë ideale për makijazh, i lehtë dhe jo i yndyrshëm, duke mos lënë kështu asnjë gjurmë yndyrore.


Përbërësit: Copëza pastruese nga bima Soja, Pro-Vitaminë B5, Siliqua Polysaccharides, Gamma Oryzanol.

Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14