Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Krem për trup për parandalim të Strijave & Rrafshim të lëkurës
Krem për trup, për Parandalim të Strijave

Krem për trup, për Parandalim të Strijave

Brendi: Erbolario
Modeli: 557
Sasia Stok: Në stok
21.00€
-+

Krem për trup, për Parandalim të Strijave dhe Elasticitet për lëkurë
Me Kigelia Africana dhe Polyphenols nga Çaji i Gjelbër


Një vëmendje e vërtetë e përbërësve aktiv, të përfshirë në këtë krem me veprim tonifikues dhe ristrukturues. Bimët që L’Erbolario i ka seleksionuar me shumë kujdes, Kigelia Africana, Çaji i Gjelbër, poashtu Cantella Asiatica, Xhenseni dhe Shea Butter, formojnë një përbërje me efekt vërtetë tonifikues, anti-plakje dhe kundër lëshimit të lëkurës, me përbërës aktiv me prejardhje bimore. Është ideal për parandalim të humbjes së tonalitetit dhe thatësisë, kthen hidratimin natyral në qelizat e lëkurës, duke e luftuar dhe trajtuar defektet më të frikshme në lëkurën e një gruaje, siq janë strijat, dhe ky krem ju ofron një veprim mbështetës në fibrat elastik dhe të Kolagjenit. Kozmetika moderne, dhe frutt e tokës janë një shërbim të figurës së bukurisë femërore. Atëherë shfrytezoni dobitë e tyre, a pajtoheni?

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje me një masazhë të butë duke e ndihmuar stimulimin në zonat ku doni ta shëroni, ky krem do të ju ndihmoj për të ndaluar lëshimin e lëkurës, e cila është shkaku kryesor i formimit të strijave. Është dëshmuar të jetë një aleat i çmuar gjatë shtatzënisë: duke e përdorur çdo ditë, për disa javë me radhë, në mënyrë që t’i jepni lëkurës tuaj saktësishtë për atë çfarë ka nevojë ajo: elasticitetin.

Përbërësit: Ekstrakt të thatë të: Kigelia Africana, Çaj i Gjelbër, Echinacea, Cantella Asiatica, Shea Butter, dhe ekstrakt i thatë nga Xhenseni.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të shkruar përshtypje rreth produktit
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14