Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Produktet

Produktet


Moda Italia si distributor zyrtar për tregun e Kosovës, me kënaqësi ju prezanton brendin Italian të produkteve kozmetike Revolucionare “L’Erbolario”, prodhuar në Lodi-Milan. E veçanta e këtyre produkteve qëndron në përbërjen 100% Natyrale, të çertifikuara nga organizata europiane ICEA. Rezultatet e këtyre produkteve janë dëshmuar edhe ndërkombtarisht, duke u vlerësuar me Çertifikata për Kualitet dhe Efektivitet.

Kërko në
Trego:
Radhit sipas:
Ky sapun i ndjeshëm me Vaj Kumaku dhe Jojoba, me pH bazike, e respekton shtresën natyrale të ac..
5.50€
Pastrimi i plotë është mënyra më e mirë për ta ruajtur bukurinë natura..
11.50€
Locion i freskët me një aromë diskrete që lufton zhvillimin mikrobik dhe për këtë&nbs..
11.50€
Një maskë bukurie për një tretman riparues dhe ushqyes për flokë të stërholluara, të brishta dhe të ..
11.50€
Kjo krem pomadë për rrezitje është ideale për individët me lëkurë si qelibar, të ..
17.50€
Erbolario
Një aromë romantike dhe femërore për çdo grua. I trëndafiltë: tre shënimet e admirueshme aromat..
31.90€
Erbolario
Një aromë romantike dhe femërore për çdo grua. I trëndafiltë: tre shënimet e admirueshme aromat..
22.90€
Krem hidratues me veprime anti oksidant. Të bukura dhe përgjithmonë të reja. Për ta ruajtu..
10.00€
Femëror dhe shumë i butë për pastrimin tuaj të përditshëm. Krijon një shkumë&nbs..
3.90€
Për të shmangur rrezikun e lëshimit të lëkurës dhe plakjes së parakohshme. Lëvizjet n..
19.50€
Shënime provokuese, të parfumuara dhe të djallëzuara, që kombinojnë tre personal..
9.90€
Një përzierje vërtetë e përsosur, duke ofruar një kombinim të suksesshëm, të një fryme të freskët me..
22.90€
Shkuma aromatike dhe shumë e këndshme e këtij shower geli, është e lehtë për ta përce..
10.90€
Në këtë krem, ekstraktet e luleve Violet i ofrojnë duarve tuaja më shumë mirëqen..
10.00€
Një lulëzim i ëmbël e i butë i luleve nën hijen e qetë të drurit, lule Violet, s..
19.50€
Showing 1 to 15 of 247 (17 Pages)
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14