Warning: fopen(/home/eddiibco/erbolario-ks.com/erbolario/system/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 6 Deodoranti me efekt të zgjatur
Deodoranti me efekt të zgjatur
0

Deodoranti me efekt të zgjatur

Lexuar: 357
Shumë praktik, i domosdoshëm për përdorim në të gjitha stinët dhe mbi të gjitha me efekt të dukshëm. Është ky deo në formë gelli me Mentë, më përmbajtje shumë të lartë të Vitaminës E. Ka veti të larta pastruese nga uji i Rozmarinës, në mënyrë që kur ju ta vendosni, ju do të ndjeni një freski gjatë tërë ditës, sidomos në kohën kur është shumë nxehtë. Ky deo në asnjë formë nuk ndërhynë në funksionin fiziologjik të djersës. Është produkti i duhur për higjienën tuaj, duke mos lënë ndonjë shenjë në rrobat tuaja. Aplikojeni sipas nevojës tuaj, provojeni do të bindeni për efektin e tij të mahnitshëm freskues dhe pastrues. I përshtatshëm për ta bartur me vete kudo. Mos e ekspozoni produktin direkt në rrezet e diellit. Prodhim100% italian.
Komente
Shkruaj koment
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2020
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/eddiibco/erbolario-ks.com/system/library/log.php on line 14