UOMO – Sapun

UOMO – Sapun

Brendi: Erbolario
Modeli: 798
Sasia Stok: Në stok
3.70€
-+

Uomo – Sapun
Me ekstrakt të Baobab dhe Kafe e Gjelbër


Shkuma nga ky sapun butësisht do ta pastroj lëkurën tuaj duke e lënë atë të butë, të freskët dhe këndshëm të parfumuar për çdo herë që ju e përdorni atë. Në fakt, formulimi i balancuar i këtij produkti përfshin, në mesin e substancave funksionale, edhe një sasi e mjaftueshme e Vajit Organik të Lulediellit, një përbërës i cili ofron veti të shkëlqyera zbutëse dhe ushqyese, dhe ekstraktet e Baobab dhe Kafes së Gjelbër, një çift fitues që sigurojnë lëkurës tuaj, edhe asaj më delikate e më të ndjeshme, veprim konstant tonifikues dhe mbrojtës.

Përdorimi: Krijoni një shkumë aromatike e të lehtë nga ky sapun me duart tuaja të lagura për disa minuta, pastaj lajeni trupin apo fytyrën.

Përbërësit: Ekstrakt i lëngshëm i frutit Baobab dhe nga farat e Kafes së Gjelbër, Vaj Organik nga farat e Lulediellit, Proteinë e Hidrolizuar nga Bajamet e Ëmbla, Vajra Esenciale të Portokallit të Ëmbël, Mandarinës së Gjelbër, Lime, Limon, Karafil, balm nga Patchouli dhe Copahu.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017