UOMO - Locion pas rrojes

UOMO - Locion pas rrojes

Brendi: Erbolario
Modeli: 793
Sasia Stok: Në stok
16.00€
-+

Locion pas rrojes
Me ekstrakt të Baobab & nga Kafja e Gjelbër


Ky locion pas rrojes, me dendësinë e tij të lehtë dhe të freskët, ju ofron një tonifikim të mrekullueshëm, me vetitë e tij energjike dhe kontroll kundër plakjes. Çdo herë që e aplikoni këtë produkt, lëkura juaj do të riparohet, menjëherë do të ul çdo skuqje e cila shkaktohet nga rroja, dhe shumë bujarisht do ta hidratoj dhe ushqej lëkurën tuaj, duke i ofruar tonalitet dhe elasticitet afat gjatë.

Përdorimi: Pas rrojes, vendoseni një sasi të vogël në majet e gishtave dhe aplikojeni atë direkt në faqet e fytyrës, qafë dhe mjekërr, me një masazhë të butë.

Përbërësit: Ekstrakt nga fruti Baobab, nga Kafja e Gjelbër, Vaj nga Baobab, Babasu, Luledielli Organik, Ulliri, Mentolli, Vitaminë E nga Soja, vajra esenciale nga Portokalli i ëmbël, Lime, Mandarinë e Gjelbër, Karafil, Patchuli dhe Copahu Balm.

Pesha: 120ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017