UOMO - Deodorant Roll On

UOMO - Deodorant Roll On

Brendi: Erbolario
Modeli: 677
Sasia Stok: Në stok
12.00€
-+

Deodorant Roll On – Uomo
Efektiv & Mbrojtës, i përshtatshëm për lëkura të Ndjeshme


Për meshkujt, çdo ditë, fjala kyçe është siguria. Në mënyrë të veçantë, duke e ditur nevojën për tu përballur me ditën, se ju mund të mbani freskinë tuaj personale nën kontroll, edhe pas orarit të punës. Për të përmbushur këtë nevojë, Hulumtimi L’Erbolario ka identifikuar dhe përdorur disa  përbërës specifik që janë të aftë për të parandaluar dhe kufizuar efektin e bakterieve që janë përgjegjës për aromat e pakëndshme. Për këtë arsye, ka zhvilluar një ekip të vërtetë të substancave funksionale shumë inovative, që kanë aftësi të ofrojnë veprime specifike: veprime me funksion absorbues, astrigjen apo pastrues, hidratim, energji dhe tonalitet. Prej të gjithave, është shumë i butë, dhe ju jep freski afat gjate. Ky deodorant, në fakt, përmban kripëra prej alumini dhe alkooli, dhe është subjekt i testimit të rreptë për të monituruar përmbajtjen e 7 metaleve (nikel, plumb, arsenik, kadmium, merkur, atinom dhe krom) me qëllim për të minimizuar rrezikun e alergjisë dhe mbrojtjen e lëkurës më të ndjeshme.

Përdorimi: Aplikojeni këtë deo shumë praktik për të pastruar, lëkurën e thatë, duke e lejuar produktin të absorbohet në një kohë shumë të shkurtë, para se të visheni.

Përbërësit: ekstrakt i lëngshëm i frutit Baobab, i farës së Kafës së Gjelbër, Vaj Baobab, dyll i Jojoba, Triethyl Citrate nga bioteknologjia, acid Shikimic nga Glikanxoja, Tanik acid, Vaj Organik i farave të Lulediellit, Vitaminë E nga Sojë, Vajra Esenciale nga Portokalli i ëmbël, Lime, Mandarinë e Gjelbër, Limon, Karafil, Balsam nga Patchouli dhe Copahu.
Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017