Krem për duar me Limon

Krem për duar me Limon

Brendi: Erbolario
Modeli: 028
Sasia Stok: Në stok
8.00€
-+

Krem për duar me Limon


Një trajtim i plotë bukurie për duart që kanë më së shumti kërkesa. Menjëherë i absorbueshëm, ky krem krijon një film të padukshëm mbrojtës i cili mbron lëkurën tuaj nga agresionet e jashtme siq janë i ftofti, era, uji, detergjenti. Përbërësit e tij përfshijnë glicerinë me bazë bimore e cila, me veprimin e saj zbutës, hidraton duart tuaja, duke i lënë ato me një pamje më rinore dhe më të butë. Pastaj, Limoni ndihmon të lehtësoj lëkurën tuaj dhe t’i reduktoj njollat e errëta e të shëmtuara.

Përdorimi: Një sasi e vogël e kremit, disa herë në ditë, është e mjaftueshme për të siguruar hidratim dhe mbrojtje perfekte. Gjithmonë përdoreni para se të filloni t’i bëni punët e shtëpisë dhe pasi t’i keni pastruar duart, duke u përqendruar me një masazhë të lehtë në zonat më të thata, të tilla si pjesa e shtrave.

Përbërësit: Ekstrakt i Limonit, Glicerinë me bazë bimore.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017