VERDE - Eliksir pas rrojes

VERDE - Eliksir pas rrojes

Brendi: Erbolario
Modeli: 047
Sasia Stok: Në stok
13.00€
-+

Nga Lëvorja e Drurit & Rozmarinë


Kur lëkura reagon ndaj rrojes së nxituar, skuqet dhe irritohet, ajo ju lë një ndjesi sikur është “shtrënguar”. Ky është momenti kur ju duhet të përdorni këtë emulsion, që është shumë i pasur me përbërës krejtësisht natyral. Ekstrakti i Lëvorës së Drurit dhe Rozmarinës, kryejnë funksionin pastrues dhe stimulues, Bisabol është për të qetësuar skuqjen, Vaji i Ullirit, për të mbrojtur dhe zbutur, që të gjithë këta kanë edhe qëllimin e përbashkët, tonalitetin dhe zbutjen e lëkurës. Ndërkohë, një tërësi e amino acideve promovojnë hidratim, ndërsa ekstraktet e drithërave ndihmojnë që shpejtë të rindërtojnë shtresën lipide në lëkurë e që është dëmtuar dukshëm për shkak të rruajtjeve të shpeshta.

Përdorimi: Hidhni një sasi të vogël të këtij eliksiri në pëllëmbën e dorës tuaj, dhe aplikojeni në fytyrë dhe poshtë qafës duke e ledhatuar butësisht. Absorbohet shumë shpejtë, duke e lënë lëkurën të butë, të mbrojtur dhe këndshëm të parfumuar.

Përbërësit: Pjesë nga Vaj Ulliri, Bisabol, ekstrakt të Lëvorës së Drurit dhe Rozmarinës, Faktorë Natyral Hidratues (NMF), fosfolipide nga drithërat.

Pesha: 100ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017