UOMO – Krem për rroje

UOMO – Krem për rroje

Brendi: Erbolario
Modeli: 797
Sasia Stok: Në stok
10.50€
-+

Për lëkura ultra të Ndjeshme


I formuluar për të ofruar një ruajtje të shpejtë dhe pa telashe. Me këtë krem, brisku juaj do të rrëshqas nëpër lëkurën tuaj më lehtë, duke mos e irrituar atë, ose më keq, prerja e lëkurës, ky krem e bënë më kompakte, më të butë dhe më të lëmuar, pasi të keni mbaruar rruajtjen. Përbërësit aktiv të përfshirë në këtë formulë, shtojnë veprimin e tyre mbrojtës, qetësues dhe zbutës, sepse lëkura edhe ajo më e ndjeshme dhe më e acaruar, është e ndihmuar gjithmonë, për të përballuar më mirë ato momente kritike të takimit me briskun.

Përdorimi: Shpërndajeni një sasi të vogël të produktit nëpër fytyrën tuaj në mënyrë të barabartë, në mënyrë që të mbuloni zonat ku duhet të rruheni.

Përbërësit: Ekstrakt i lëngshëm i frutit Baobab dhe i Kafës së Gjelbër, Vaj Baobab, Gjalpë nga Kafeja, Vaj Babasu, Vaj Organik nga farat e Lulediellit, Vaj Ulliri, Phytosterols nga Canola, ekstrakt i lëngshëm nga Tërshëra e titruar në Avenanthramides, Vitaminë E nga bima Soja, Vajra Esenciale nga Portokalli i ëmbël, Limë, Mandarina e Gjelbër, Karanfili, Patchouli dhe Capahu Balm.
Pesha: 150ml

 

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017