UOMO – Shkumë dushi për Flokë & Trup

UOMO – Shkumë dushi për Flokë & Trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 796
Sasia Stok: Në stok
11.00€
-+

Energjik & Gjallërues


Për të arritur mirëqeniën e plotë për trupin dhe flokët tuaj në një të vetme, të freskët, praktike dhe aromatike larje. E formuluar me agjent pastrues shumë të këndshëm, ky produkt është ideal për larje të shpeshta, madje çdo ditë, e lërë lëkurën tuaj dhe flokët të tonifikuara, gjallëruese dhe këndshëm të parfumosura. Një sasi e përbërësve aktiv, hidratues dhe mbrojtës, energjik dhe kundër radikaleve të lira.

Përdorimi: Një sasi e vogël do të jetë e mjaftueshme për të krijuar një shampo të pasur e të fuqishëm, për të pastruar trupin tuaj me shkumën gjallëruese.

Përbërësit: Ekstrakt i lëngshëm i frutit Baobab dhe i Kafës së Gjelbër, proteina të hidrolizuara të Bajameve të ëmbla, amino-acide të aktivizuara në sipërfaqe të Tërshërës, faktof hidratues i aktivizuar në sipërfaqe të Vajit të Pallmës, Pro-vitaminë B5, Vajra Esenciale nga Portokalli i ëmbël, Lime, Mandarina e Gjelbër, Limon, Karanfili, Patchouli dhe Capahu Balm.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017