UOMO - Parfum për Meshkuj

UOMO - Parfum për Meshkuj

Brendi: Erbolario
Modeli: 795
Sasia Stok: Në stok
27.00€
-+

Tonifikues dhe freskues, aroma e L’Erbolario Uomo fillon me shënimet Citrus dhe gjallërues koke, ai kalon në një zemër të detarit dhe shënime të thatë, dhe përfundon me një shënim dallues dhe druror.
Pesha: 100ml


Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017