PERIPLO - Sapun

PERIPLO - Sapun

Brendi: Erbolario
Modeli: 586
Sasia Stok: Në stok
4.80€
-+

Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & Dafinës


Një sapun që është aq delikat është konsideruar si një jo-sapun. Masa e Periplos e pastron lëkurën tuaj në mënyrë perfekte, duke mos e tharë atë, por e lë të butë dhe të qetë. Për dallim nga mesi i komponentëve të tij janë edhe Vaj Ulliri, si lehtësues, Vaji i Limnanthes, si ushqyes dhe zbutës, Trumëza, si pastruese dhe tonifikuese, dhe Alloro, si një astrigjen i vlefshëm.

Përdorimi: Është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, duke përfshirë edhe ato më të ndjeshmet, sapuni jo sapun Periplo, mund të përdoret disa herë në ditë, për dushin relaksues në mbrëmje, me shkumën e tij të bollshme e të butë, ose për një dush të shpejtë tonifikues në mëngjes.

Përbërësit: Ekstrakt i Trumzës dhe Dafinës, Alpha Bisabol, syprinë e aktivizuar e Vaj Ulliri, Vaj Limnanthes, Niseshte Gruri.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017