FELCI – Krem për rroje

FELCI – Krem për rroje

Brendi: Erbolario
Modeli: 967
Sasia Stok: Në stok
10.50€
-+

FELCI – Krem për rroje
Për lëkura Delikate & të Ndjeshme


I lëngshëm, i shkathët, i përpikt: tani e tutje kjo do të jetë përvoja juaj e rrojes në të ardhmen. Me këtë krem shumë të butë ai do t’i ndihmoj briskut të rrojes të rrëshqas lehtësisht, krema është e dedikuar poashtu që t’i kushtoj kujdes mbrojtjes dhe plotësimit tek lëkurat e ndjeshme në fytyrën dhe qafën tuaj. Për ta zhvilluar këtë produkt të mirë, Laboratori i L’Erbolarios, ka përzgjedhur në shënjestërn e tyre përbërësit aktiv, siq janë Phytosterols nga Canola, të cilat mbështesin dhe rivendosin një barrierë në lëkurë, dhe Vajrat e Ribizllës së zezë, Farave të Rrushit dhe thelbit të Grurit, të cilët ofrojnë veti të shkëlqyershme zbutëse dhe ushqyese, është poashtu ideal për të ri-integruar një shtresë lipide në lëkurë. Takimi juaj me briskun bëhet një mundësi e shkëlqyer për ta mbrojtur lëkurën tuaj me veprimin anti oksidant të Vitaminës E e marrur nga bima Soja dhe ekstrakti i Polypody dhe Fletët Felci. Dhe së fundi, aroma mbështjellëse e kremës për rroje do të vendos buzëqeshjen në fytyrën tuaj.


Përdorimi: Aplikojeni një sasi të vogël të produktit në fytyrë dhe qafë. Pasi të keni mbaruar rrojen, përdorni ujë të pastër për të hequr çdo gjurmë të kremës. Është i përshtatshëm, paketimi me qelësin shtrydhës, e bënë çdo gjë të lehtë dhe ju mundëson që ta përdorni produktin pa humbur ndonjë sasi.


Përbërësit: Ekstrakt i Fletëve Felci dhe Polypody, vaj i Ribizllës së zezë, Vaj nga Farat e Rrushit, Phytosterols nga Canola, Vitaminë E nga bima Soja.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017