PERIPLO – Deodorant

PERIPLO – Deodorant

Brendi: Erbolario
Modeli: 563
Sasia Stok: Në stok
10.00€
-+

PERIPLO – Deodorant


Aromatik, i dallueshëm dhe me shenja mashkullore, e veçojnë këtë deodorant shumë efektiv e të butë me një erë të freskët dhe delikate. Në fakt, ky deodorant, eliminon efektet e pakëndshme të djersës, pa komprementuar florën natyrale të lëkurës tuaj. Trumza e bardhë dhe Dafina, të përfshira në formën e ekstraktit glyceric, i ofrojnë lëkurës tuaj vetitë e çmuara mbrojtëse dhe zbutëse, ndërsa Vitamina E, Ujë i destiluar i Rozmarinës dhe Vajrat Esenciale të Rozmarinës, të cilat janë në rolin e pastrimit të lëkurës dhe stimulues, krijojnë një bazë tradicionale për një përbërës inovativ që punojnë me efektivitet të jashtëzakonshëm: fitokompleksi i deodorantit i marrur nga Kokosi dhe Rrepa.


Përdorimi: Aplikojeni çdo ditë, ose pas rutinës tuaj të pastrimit ose në çdo kohë që ju keni nevojë ta përdorni, ky deo është i gatshëm për të ofruar tërë freskinë dhe kënaqësinë që ju kërkoni, dhe do ju ofroj kënaqësi afat gjate të qëndrueshmërisë së aromës Periplo. Ai poashtu është lehtë për tu aplikuar dhe i mjaftueshëm, falë vetisë së veçantë të shishes me vrimë nxjerrëse në formë sprej totalisht ekologjike.


Përbërësit: Ekstrakt i Trumzës së Bardhë dhe Dafinës, Ujë i destiluar i Rozmarinës, Vajra Esenciale të Rozmarinës në Vaj Canola, Vitaminë E nga bima Soja, Fitokompleksi i marrur nga Kokosi dhe Rrepa.

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017