PERIPLO - Locion pas rrojes

PERIPLO - Locion pas rrojes

Brendi: Erbolario
Modeli: 588
Sasia Stok: Në stok
16.00€
-+

Hidratues & Tonifikues


Ky locion është një dush i freskët i përditshëm për fytyrën tuaj, e cila ka nevojë për riparim dhe hidratim të menjëhershëm pas takimit që ka me briskun e rrojes. Përderisa ekstrakti i farës së Grurit, ndihmon të rikthej balancin e duhur të lipideve, konsumi i çmuar i vajrave ushqyes i marrur nga Vaj Ulliri, Limanthes, Trumëza, janë tonifikues dhe pastrues, dhe Dafina, e cila është një zbutës dhe astrigjen, i sigurojnë lëkurës veprimin e tyre të synuar, duke e ruajtur elasticitetin dhe cilësinë komapkte.

Përdorimi: Sapo të keni përfunduar rrojen, hidhni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës tuaj, dhe aplikojeni në fytyrën mirë të tharë, duke e shpërndarë atë me ledhatime të buta.

Përbërësit: Vaj Ulliri, Vaj Limanthes, Alfa Bisabol, Biopolymeric tërësi nga fara e Grurit, ekstrakt nga Trumëza, Dafina dhe mentoll.

Pesha: 100ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017