PERIPLO – Shkumë dushi për Flokë & Trup

PERIPLO – Shkumë dushi për Flokë & Trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 574
Sasia Stok: Në stok
11.00€
-+

Në këtë dush për flokë dhe trup shumë aroma nga makiet Mesdhetare ofrojnë vetititë e tyre për të pastruar lëkurën tuaj dhe flokët në mënyrë efektive dhe të butë. Derivatet e rrjedhura nga Vaj Ulliri, Tërshëra dhe Kokosi, ofrojnë butësi dhe hidratim, kurse ekstrakti i Trumzës së Bardhë dhe Dafinës ofrojn veprimin e tyre astrigjen, pastrues dhe tonifikues, ndërsa bukuria, shkëlqimi dhe forcimi i flokëve tuaj është siguruar nga Mjalta dhe faktori hidratues i Vajit të Pallmës.

Përdorimi: Një sasi mesatare e produktit është e mjaftueshme për të krijuar një shkumë të mirë në flokët tuaj dhe për të pastruar trupin tuaj me shkumën gjallëruese. Duke e përdorur atë për pak kohë për një dush stimulues në mëngjes dhe për një relaks në mbrëmje, ky produkt jo vetëm që do të ju ofroj momente kënaqësie dhe fresike, por gjithashtu do të bëhet pjesë e rëndësishme e rutinës tuaj për kujdesin e trupit dhe flokëve.

Përbërësit: Mjaltë, ekstrakt i Trumzës së Bardhe dhe Dafinës, surfakant i marrur nga Vaj Ulliri, amino acide nga Tërshëra, faktor hidratues nga Vaj Pallme.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017