PERIPLO – Shkumë për rroje

PERIPLO – Shkumë për rroje

Brendi: Erbolario
Modeli: 573
Sasia Stok: Në stok
9.50€
-+

Me ekstrakt të Trumzës së bardhë & Dafinë


E freskët me aromën e saj mesdhetare, kjo shkumë për rroje, e përgaditë fytyrën tuaj për një rroje jashtëzakonisht të butë dhe të lehtë, ndërsa e tonifikon, zbut dhe hidraton lëkurën tuaj, kjo falë ekstraktiti të Trumzës dhe Dafinës, dhe e pasuron veprimi lehtësues i Bisabol për  të qetsuar skuqjen, duke i ofruar lëkurës qetësim e cila është e tensionuar nga rroja e përsëritur.

Përdorimi: Shpërlajeni fytyrën me ujë të vakët për t’i zgjeruar poret pastaj tundeni kanaqen dhe aplikojeni shkumën në fytyrën tuaj të lagur, duke e masazhuar për pak kohë. Fillojeni rrojen, duke filluar me basetat tuaja dhe drejtojeni briskun tek pjesa ku është rritur mjekrra. Pastaj, nëse është e nevojshme, shkumojeni prap dhe drejtojeni briskun kundër drejtimit të mjekrrës së rritur.

Përbërësit: Ekstrakt të Dafinës dhe Trumzës së bardhë, Alpha Bisabol.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017