ACCORDO VIOLA – Krem Zbutës për duar

ACCORDO VIOLA – Krem Zbutës për duar

Brendi: Erbolario
Modeli: 614
Sasia Stok: Në stok
9.50€
-+

Me ekstrakt të lule Vjollcës


Lule vjollca simbolikisht festohet si bartëse e mendimeve më të ëmbla për dashurinë. Me vetëm sa më shumë ndjeshmëri, ky krem zbutës, kujdeset për mirëqenien natyrale të duarve tuaja, kur lëkura juaj në mënyrë të vazhdueshme është e ekspozuar ndaj stresit të aktiviteteve të shumta të përditshme, si larja e shpeshtë dhe faktorët ambiental: në fakt, për t’i mbrojtur ato kundër plakjes së parakohshme, ky krem ofron veprimin shumë tërheqës antioksidant të ekstraktit të Manushaqes Tringjyrëshe dhe lule Vjollcës të kopshtit. Për të larguar skuqjen në duart tuaja, vendosni ato në kujdesin e shënjestruar të Ceramidës të marrura nga Soja, e cila i ofron indeve rigjetjen e cilësisë kompakte dhe elasticitetin. Plus, Vitamina E e marrur poashtu nga bima Sojë dhe Vaj Ulliri në mënyrë efektive mbrojnë tërësinë e membranave të indeve, për të parandaluar lëshimin e lëkurës së pakëndshme. Ky krem ri-zbulon një ndjenjë tërheqëse të një pamje komoditeti dhe rinore, lëkura në duart tuaja do të kënaqet me krenari nga aroma e parfumuar e tij, pas çdo aplikimi që bëni.

Përdorimi: Shpërndajeni një sasi të vogël të kremës në duart tuaja sa herë të keni nevojë dhe masazhojeni deri sa të absorbohet plotësisht. Është formuluar për të mos lënë asnjë gjurmë yndyrore.

Përbërësit: Ekstrakt i Manushaqes tringjyrëshe, ekstrakt i Lule Vjollcës së kopshtit, Vaj nga farat e Pambukut, Dyll esters nga Jojoba, ekstrakt lipid i Ceramides të marrur nga bima Sojë, Vitaminë E nga Soja, Vaj Ulliri.

Pesha: 75ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017