ACCORDO VIOLA - Parfum

ACCORDO VIOLA - Parfum

Brendi: Erbolario
Modeli: 567
Sasia Stok: Në stok
21.50€
-+

Një përzierje vërtetë e përsosur, duke ofruar një kombinim të suksesshëm, të një fryme të freskët me bukuri të lule vjollcës dhe disa përbërje tjera delikate pyjore.
Përbërsit: Gjethe të Vjollcës, lule Valeriane & lule Jasminë.
Pesha: 50ml


Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017