ACCORDO VIOLA - Shkumë dushi

ACCORDO VIOLA - Shkumë dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 561
Sasia Stok: Në stok
10.50€
-+

Parfumi i lule Vjollcë ka magjepsur popullsi që nga kohërat e lashta. Paraqitja e kurorës së lules së saj aq harmonike, elegante por e thjeshtë, ka frymëzuar poetë dhe artistë, duke e bërë atë një ubjekt i rëndësishëm për veprat dhe punën e tyre. Aroma tërheqëse e Accordo Viola dhe vlera fitokozmetike e ekstrakteve të marra na Manushaqja dhe lule Vjollca e kopshtit, antioksidant të fuqishëm, do ta bëjnë dushin tuaj ditor një kryevepër gjeniale. Lëkura juaj do të gjejë aromën e shkumës tonifikuese: lëkura juaj do të mbulohet me një shtresë të padukshme mbrojtëse të garantuar nga proteinat e Orizit dhe Tërshërës të përfshira në këtë formulim, të cilat sigurojnë një veprim të butë por shumë efektiv të pastrimit.

Përdorimi: Një sasi e vogël e produktit për të krijuar një shkumë të butë e cila josh me aromën e saj simpatike të parfumuar të Accordo Viola.
Përbërësit: Ekstrakt i Manushaqes dhe lule Vjollcës së kopshtit, Amino Acide të Tërshërës, dhe proteina të Hidrolizuara nga Orizi.
Pesha: 300ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017