3ROSA – Shkumë dushi

3ROSA – Shkumë dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 346
Sasia Stok: Në stok
9.50€
-+

3ROSA – Shkumë dushi


A mundet që lëkura juaj të ndjehet më e hidratuar dhe më e tonifikuar pas takimit të saj të përditshëm me ujin, në vaskë apo në dush? Patjetër që mundet, me formulën e kësaj shkumë dushi, që ofron veprimet e saja zbutëse dhe mbrojtëse përmës ekstrakteve të çmuara nga përbërësit kryesor, të cilët asnjëherë nuk dështojnë për të punuar me magjinë e tyre dhe për ta mbështjellë lëkurën tuaj me kujdesin antioksidant, duke e mbrojtur atë nga plakja e parakohshme e padëshirueshme. Veprimi i efektshëm pastrues sigurohet nga një material i papunuar që kombinon amino acidet e aktivizurara në sipërfaqe të Tërshërës dhe tërsia e Kokosit, i rritur nga proteinat e Bajameve. Që të gjithë këta përbërës janë ata që i ofrojn lëkurës tuaj një film mbrojtës, për një elasticitet natural afat gjatë. Dhe, si prekje përfundimtare, e gjithë kësaj mirëqenie, është parfumi magjepës i tre rozës.

Përdorimi: Shumë thjeshtë, hidhni një sasi të vogël të produktit direkt në trupin tuaj ose në shpuzën tuaj për dush, dhe krijoni një shkumë kremore dhe tërheqëse.

Përbërësit: Ekstrakt hydroglycerinë i Piperit Peruvian, Petaleve të Trëndafilit dhe lule Mëllagës, amino acide të aktivizuara në sipërfaqen e Tërshërës, Proteina të hidrolizuara nga Bajamet.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017