ACCORDO VIOLA – Sapun i aromatizuar

ACCORDO VIOLA – Sapun i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 599
Sasia Stok: Në stok
3.70€
-+

ACCORDO VIOLA – Sapun i aromatizuar


Aq shumë aromë delikate, shkumë e butë, është duke pritur për lëkurën tuaj për rutinën tuaj të pastrimit ditor, duke e përdorur këtë sapun. Ashtu si lule Vjollca, simbol i besnikërisë në dashuri, formula e tij është aleati i përkushtuar për lëkurën tuaj falë esktrakteve të lule Manushaqes dhe lule Vjollcës së kopshtit, me energjinë e tyre të njohur anti oksiduese dhe tonifikuese. Meqë lëkura juaj i jepet parfumit të ëmbël dhe të ndjeshëm të Accordo Viola, ajo poashtu përfiton nga veprimi elastizues dhe zbutës të Vajit të Farave të Pambukut dhe Proteinave të Orizit, të cilat ndihmojnë të ruajn tonalitetin natyral dhe nivelin e çmuar të lagështisë në lëkurë.

Përdorimi: Përdorni duart tuaja të lagura për të krijuar një shkumë të butë dhe aromatike nga ky sapun, dhe vazhdoni me pastrim të trupit normalisht.

Përbërësit: Ekstrakt i lule Manushaqe dhe lule Vjollcë e kopshtit, Vaj i Farave të Pambukut, Proteinë e hidrolizuar e Orizit.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017