3 ROSA – Sapun i aromatizuar

3 ROSA – Sapun i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 380
Sasia Stok: Në stok
3.70€
-+

3 ROSA – Sapun i aromatizuar


Duke e përdorur këtë sapun të aromatizuar, të gjitha tendencat e tre trëndafilave do të shoqërojnë aspektet më të shpeshta të rutinës tuaj të përditshme të pastrimit. Freskia dhe parfumi i shquar, i akorduar në intrigën e çdo femre, me një identitet multi-fytyrë dhe multi-anësor, dhe këtu shkëlqyeshëm është kombinuar me efikasitetin kozmetik të përbërsve aktiv të përfshirë në këtë formulë. Falë veprimit hidratues dhe zbutës të ekstraktit të Trëndafilit, Piperit Purevian dhe lule Mëllagës, të pasuruara me karbohidrate dhe pigmente bimore, së bashku me ledhatimet mbrojtëse të Bajameve të ëmbla, dhe veprimin zbutës të Vaj Camellia, është shumë e lehtë për të shmangur tharjen dhe dehidrimin e lëkurës.

Përdorimi: Përdorni duart tuaja të lagura për të krijuar një shkumë të parfumuar dhe tërheqëse, e cila e trajton edhe lëkurën më të ndjeshmë dhe atë më të prirur për t’u skuqur.

Përbërësit: Ekstrakt hidroglicerinë i lule Mëllagë, Petaleve të Trëndafilit, Piperit Purevian, Vaj Camellia, Proteina të hidrolizuara të Bajameve të ëmbla.

Pesha: 100gr

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017