3ROSA – Krem për trup

3ROSA – Krem për trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 378
Sasia Stok: Në stok
18.80€
-+

3ROSA – Krem për trup


Ç’kënaqësi është, që çdo ditë, do të zbuloni butësinë e lëkurës dhe kompaktësinë e saj natyrale. Substancat funksionale të çmuara të përfshira në këtë recetë të shkëlqyer që janë veçanërisht të përshtatshme për tu kujdesur për lëkurën tuaj, falë vetive të tij natyrale e të dobishme: kjo formulë është e bazuar në tre përbërës “rozë”, të gjitha me rrjedhje bimore, domëthënë tre ekstrakte të marrur nga lëvozhgat e Piperit Peruvian, me vlerë shumë të lartë tonifikuese dhe stimuluese, Lule Mëllagë dhe Trëndafili. Një aleancë e trefishtë e gatshme për të nxjerr në pah veprimin shtypës dhe anti oksidant, që me të vërtetë të largoj humbjen e tonalitetit dhe lëshimit të lëkurës. Përbërësit e tjerë aktiv, të zgjedhur janë të kombinuar këtu për të ofruar veprimin zbutës, ushqyes dhe plotësim të sebumit, si në rastin e vajrave Babassu dhe Camellina, të mbështetur nga Vaj Ulliri me vetititë e tij kundër radikaleve. Plus, ofron mjaftueshëm hidratim, i dhënë nga trimethylglycinë e marrur nga panxhar sheqeri. Elastike dhe e butë, lëkura juaj do të jetë krenare që të vesh të djallëzuarën, origjinalen dhe pasionanten buqetën 3 Rosa, duke e lënë të ri-zbuluar mirëqenien tuaj të shpreh bukurinë femërore nëpërmjet imazhit aromatik.

Përdorimi: Me ledhatime të gjëra me një ritëm të caktuar, përhapeni kremën në tërë trupin tuaj, deri sa të absorbohet plotësisht. Kjo formulë nuk lë gjurmë të yndryshme, vetëm aromën madhështore të rozës!

Përbërësit: Ekstrakt hydroglycerinë i Piperit Peruvian, Petaleve të Trëndafilit dhe lule Mëllagës, ekstrakt i Vajit të lule Mëllagës, Vitaminë E nga Soja, Trimethylglycerinë nga Panxhar Sheqeri, Vaj Babassu, Vaj Camellia, Vaj Ulliri.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017