CAMELIA - Shkumë Dushi

CAMELIA - Shkumë Dushi

Brendi: Erbolario
Modeli: 890
Sasia Stok: Në stok
10.50€
-+

Çdo lloj lëkure mund të përfitoj nga dushi i kënaqshëm dhe rifreskues me këtë shkumë dushi, falë amino acideve të aktivizuara në sipërfaqe të Tërshërës që janë të përfshira në këtë formulë, e kombinuar me një surfakant të marrur nga Kokosi dhe proteina e hidrolizuar e Lirit, që ofrojn pastrim të butë efikas, të përshtatshëm edhe për lëkura më të ndjeshme! Prandaj është produkti ideal për larje të shpeshta, meqë ai mbulon lëkurën tuaj me një shtresë të padukshme mbrojtëse që është i aftë për të ruajtur butësinë e saj. Ekstrakti i marru nga lulet e bukura Camellia, i ofrojnë indeve të lëkurës veprim freskues dhe tonifikues, duke i mbrojtur ato nga plakja e parakohshme. Plus, nëse e ndiqni këë ritual ditor, butësia dhe freskia e lëkurës tuaj, janë theksuar nga aroma pasionante dhe e qëndrueshme.

Përdorimi: Hedhni një sasi të vogël direkt në trup ose në shpuzën tuaj të dushit, krijoni një shkumë aromatike me lëvizje të buta.

Përbërësit: Ekstrakt i gjetheve të lule Camellia, Amino Acide të aktivizuara në sipërfaqe të Tërshërës, Proteina të Hidrolizuara të Lirit.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017