3 ROSA - Parfum

3 ROSA - Parfum

Brendi: Erbolario
Modeli: 357
Sasia Stok: Në stok
21.50€
-+

Rozë: tri aroma të admirueshme të Provincës Rozë, Piperi Peruvian dhe lule Mëllaga. I larmishëm dhe i pasur me ngjyrën e saj femërore, si dhe natyrën e saj joshëse dhe të djallëzuar.
Pesha: 50ml


Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017