ACCORDO VIOLA – Krem për trup i aromatizuar

ACCORDO VIOLA – Krem për trup i aromatizuar

Brendi: Erbolario
Modeli: 966
Sasia Stok: Në stok
18.80€
-+

ACCORDO VIOLA – Krem për trup i aromatizuar


Është shpërblesë për feminitet dhe bukurinë e saj natyrale! Ky krem joshës me kënaqësi do të kujdeset për bukurinë e trupit tuaj, duke i ofruar të gjitha efiktivitetet e substancave të tij funksionale. Në gjuhën e luleve, lule Vjollca përfaqëson dashurinë romantike: ekstrakti i Manushaqes dhe lule Vjollcës së kopshtit, në qendër të këtij trajtimi, ato dedikojnë të tërë fuqinë e tyre anti oksiduese në lëkurën tuaj me dashuri të vërtetë, duke e mbrojtur atë nga plakja e parakohshme. Janë edhe tre vajra të shkëlqyer ai i Pambukut, Babassu dhe i Ullirit, të cilët sigurojnë efekt zbutës, ushqyes dhe plotësues, për të shmangur lëkurën nga thatësia apo lëshimi. Së fundi, freskia e lëkurës tuaj është e mbrojtur nga një kompleks shumë inovativ, hidratues i marrur nga Ulliri dhe Gruri, në mënyrë që pas çdo masazhe që bëni me këtë trajtim, lëkura juaj ndjehet më e butë dhe më e lëmuar, ashti si petalet delikate të lule Vjollcës. Një pamje naturale, rinore e bënë akoma më rrezatuese dhe më të pastër, nga aroma e ëmbël e Accordo Viola.

Përdorimi: Shpërndajeni në tërë trupin tuaj, me një masazh dhe lëreni kremin të përzihet këndshëm në lëkurën tuaj, duke mos lënë asnjë gjurmë yndyrore.

Përbërësit: Ekstrakt i Manushaqes dhe lule Vjollcës së kopshtit, Vaj nga Farat e Pambukut, Vaj Babassu, Vaj Ulliri, Vitaminë E nga Soja, kompleks hidratues nga Ulliri dhe Gruri.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017