ARGAN – Krem për trup

ARGAN – Krem për trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 319
Sasia Stok: Në stok
21.00€
-+

ARGAN – Krem për trup


Krema për trup nga linja Argan, dallohet nga aroma e tij delikate prej lajthie. Në fakt, është formuluar posaçërisht për njerëzit të cilët nuk preferojnë të mbështjellin aromat, por gjithashtu të shkojnë pa ndihmën e përditshme të substancave funksionale super ushqyese, ngjeshëse dhe elastizuese. Ditë pas dite, Vaj Argani e ndihmon lëkurën tuaj të qëndroj më shumë e tonifikuar dhe e zhdërvjellët, duke parandaluar thatësinë, plasaritjen dhe të leskërohet, dhe do të rris tonalitetin natural të lëkurës tuaj. Falë vetive të tij shumë të rralla si një tonifikues i lëkurës dhe poashtu falë veprimit anti oksidant të ekstraktit të fletëve të Arganit, poashtu neutralizon radikalet e lira të tepruara, dhe fillimin e lëshimit të lëkurës. Të gjitha për të rritur shkëlqimin e lëkurës tuaj, e cila do të ndjehet më dinjitoze, më e butë dhe mirë e hidratuar.

Përdorimi: Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin tuaj, deri të absorbohet plotësisht, aplikojeni pasi të keni përfunduar dushin, atëherë kur lëkurën e merr malli për veprimin e kujdesit, butësisë dhe elasticitetin.

Përbërësit: Vaj Argani, ekstrakt i Fletëve të Arganit, Shea Butter, Polysaccharides të ëmbla nga Siliqua, Vitaminë E nga Sojë, NMF.

Pesha: 250ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017