CAMELIA - Krem për trup

CAMELIA - Krem për trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 891
Sasia Stok: Në stok
18.80€
-+

Në traditën Kineze, Camelia paraqet bashkimin e përsosur: kjo falë mirësisë të parfumit të sofistikuar që gjendet në këtë krem, me cilësitë e tij të pasura dhe tërheqëse, të cilat i kombinon në mënyrë perfekte me rrjedhen e bimëve shumë efektive që janë të derdhuara në këtë recetë. Nëse rezultati, pas një masazhe të butë dhe tërheqëse, lëkura juaj është më e butë dhe e mëndafshtë, atëherë kjo është për shkak të formuës së balancuar që kombinon efektet ushqyese dhe mbrojtëse nga Vai i Farave të Camellia Japonica, Luledilli Organik dhe copëza të Vajit të Ullirit, me veti Anti Oksiduese të ekstrakteve të gjetheve dhe luleve të dy llojeve të ndryshme të Camellia, si dhe Vitamina E e marrur nga bima Sojë, ideale për parandalimin e një lëkurë të padëshirueshme që të duket e pikëlluar. Së fundi, krema përmban poashtu proteina nga Liri, me veprimin e tyre fuqishëm Hidratues: një ekipë e tillë si këta përbërës mirë të përzgjedhur mund t’i siguroj lëkurës tuaj të trupit, të gjithë freskinë dhe qëndrueshmërinë që ajo mund ta ketë patur ndonjëherë!

Përdorimi: Është krem që lëkura e absorbon shumë shpejtë duke mos lënë shenja të yndryshme, mund të aplikohet në tërë trupin tuaj, pas dushit, pas larjes në det, apo sa herë që lëkura juaj ka nevojë për të.

Përbërësit: Ekstrakte të gjetheve të Camelia, Ekstrakte të lule Camelia Japonica, Vaj të Farave të Camelia Japonica, Vaj Organik të Lulediellit, Vaj Ulliri, Vitamin E nga bima e Sojës, Proteina të Hidrolizuara nga Liri.

* Testuar nga Dermatologët
Sasia: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017