Shampo për foshnje

Shampo për foshnje

Brendi: Erbolario
Modeli: 855
Sasia Stok: Në stok
9.90€
-+

Me Kumak, Oriz & Mallow


Një shampo shumë i butë i cili respekton flokët e njomë të fëmijës tuaj, duke i lënë ato të pastërta dhe me shkëlqim. Shamponi i shfrytëzon vetitë e shquara zbutëse dhe rifreskuese të ekstraktit të Mallow dhe proteinave të lule Kalendula dhe Orizit, pastron butësisht pa ndikuar në mbrojtjen dhjamore të kokës e cila është ende e dobët gjatë viteve të hershme.

Përdorimi: Lagni flokët e fëmijut dhe aplikojeni një sasi të vogël të shamponit pasi ta keni holluar me ujë pak të vakët. Në mënyrë delikate fërkojeni dhe shpërlajeni, duke shmangur kontaktin me sy.

Përbërësit: Ekstrakt Organik të Kumakut dhe Mallow, pjesë nga proteinat e Orizit, Amino Acide të aktivizuara në sipërfaqe të Grurit, Saponins nga Yucca.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017