Krem mbrojtës për foshnje

Krem mbrojtës për foshnje

Brendi: Erbolario
Modeli: 849
Sasia Stok: Në stok
12.90€
-+

Për lëkurën e Ndjeshme në Fytyrë dhe Trup


Një krem i dendur shumë i pasur me vitamina dhe zbutës me rrjedhje bimore të formuluar për të ushqyeer, zbutur dhe mirëmbajtur elasticitetin e lëkurës së fëmijut. Aplikojeni një shtresë të hollë të kremës për të krijuar një film mbrojtës dhe e mbron kundër të ftohtit dhe erës. Formula është veçanërisht e përshtatshme për parandalim të plasaritjeve dhe skuqjeve në lëkurat e të posalindurve, falë një grupi të përbërësve efektif siq është ekstrakti Organik Mbrotjës i Kumakut, ekstrakti Organik Zbutës i Malloë, dhe Shea Butter si ushqyese.

Përdorimi: Shpërndajeni mjaftueshëm kremën në fytyrënd he trupin e fëmijut, në veçanti në zonat e lëkurës që është skuqur.

Përbërësit: Ekstrakt Organik nga Kumak, Shea Butter, Niseshte Organike Tapiokë, ekstrakt Organik i Malloë, Vitagen F nga Vaj Myshku i Trëndafilit, Vaj Misri, Alpha Bisabol nga druri Candeia, Acid Glycyrrhetinic nga Liquorice, Panthenol.
* Toleranca në lëkurë është testuar klinikisht në bashkëpunim me Dermatologët dhe Pediatrin.

Pesha: 150ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017