Qumësht pastrues për foshnje

Qumësht pastrues për foshnje

Brendi: Erbolario
Modeli: 851
Sasia Stok: Në stok
10.90€
-+

Me Kumak, Kamomilë, Mallow
Për lëkurën Delikate të fëmijës tuaj


Një qumësht pastrues shumë i butë dhe delikat, i pasuruar me agjentë zbutës dhe lehtësues. Është ideal për t’i pastruar lëkurën e fëmijut tuaj gjatë ndërrimeve të shumta të pelenave. Ky produkt e bënë shumë më të lehtë procesin e ndërrimit të pelenave dhe ndihmon në parandalimin e bezdisjeve të mundshme të pastrimit tradicional: duke e mirëmbajtur kështu shtresën e hydolipideve të paprekur dhe kundërshtimin e efekteve agresive të lagështisë konstante, poashtu parandalon skuqjen dhe irritimet.

Përdorimi: Aplikojeni produktin në një copë pambuku dhe pastaj pastrojeni lëkurën me lëvizje të buta. Nuk ka nevojë që ta shpërlani produktin me ujë, sepse larjet e shpeshta mund ta dehidrojnë lëkurën e ndjeshme të fëmijut.

Përbërësit: Ekstrakt Organik nga Kumaku, ekstrakt i Vajit të Kamomilës, ekstrakt Organik të Mallow, Vitagen F nga Vaji i Myshkut të Trëndafilit dhe Vaj Misri, Alpha Bisabol nga druri Candeia, Glicirrentik Acid nga Jamballi, Panthenol, Niseshte topiokë Organike, Bajame të Ëmbla.

*Toleranca ndaj lëkurës është testuar Klinikisht në bashkëpunim me Dermatologët dhe Pediatrin.

Pesha: 150ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017