Parfum për foshnje

Parfum për foshnje

Brendi: Erbolario
Modeli: 852
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

Tonik freskues pa alkool me lule Kumaku, Kamomilë, lule Portokalli & Mallow.

Për të përfunduar pastrimin rutinor të fëmijës tuaj, t’i freskoni ata/ato dhe t’i ofroni ca lehtësime pas një shëtitje apo një dite me diell, duke e mbështjellë atë/ata me një parfum delikat, ne kemi zgjedhur aromën e pastër të lule Portokallit, e zbutur nga aroma e lehtë e Kamomilit. Elementet e shtuara zbutëse (proteina Orizi, ekstrakti i lule Mallow, Kumaku dhe Kamomila) ndihmojnë për të mbajtur lëkurën e butë, dhe duke qenë krejtësisht pa alkool ai shmang rrezikun e thatësisë.
Pesha: 50ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Produkte të ngjashme
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017