Shkumë Dushi për Foshnje

Shkumë Dushi për Foshnje

Brendi: Erbolario
Modeli: 847
Sasia Stok: Në stok
11.50€
-+

Me Kumak, Oriz dhe Mallow
Për lëkura Delikate të fëmijut tuaj


Ndjeshmëria më e veçantë e lëkurës së fëmijut, e cila ende nuk ka zhvilluar plotësisht kapacitetet e saja mbrojtëse, kërkon përdorimin e pastruesve të mirë. Kjo shkumë dushi, është formuluar në përputhje me agjendët pastrues shumë delikat: të përbërë nga elemente bimore dhe me bazë sheqeri, e pasuruar me Proteina Orizi të cilat janë të afta për të krijuar një shtresë mbrojtëse në lëkurë, dhe ekstrakti i Mallow dhe Kumak, të njohur për vetitë e tyre lehtësuese dhe freskuese.

Përdorimi: Disa lugë në ujin e vakët do të krijojnë një shkumë të butë, e cila do të pastroj në butësi absolute dhe to të lërë një ndjenjë kënaqësie të pastërt dhe mirëqenie. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit: Ekstrakt Organik i Kumak dhe Mallow, fraksione të Proteinave të Orizit, amino acide të aktivizuara në sipërfaqe të Tërshërës.

*Toleranca ndaj lëkurës është testuar klinikisht në bashkëpunim me Dermatologët dhe Pediatrit.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Produkte të ngjashme
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017