Sprej për rrezitje 30 UVA

Sprej për rrezitje 30 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 472
Sasia Stok: Në stok
17.50€
-+

Sprej për diell
Me Vaj Argani & ekstrakt të Goji


Ka një strukturë të freskët, të lehtë dhe jo të yndryshme, dhe me veti shumë të larta, të cilat kujdesen për butësinë dhe elasticitetin e lëkurës tuaj kur ajo ekspozohet në diell: ky është produkti inovativ i L’Erbolario, i cili ka përqendruar vetitë e tij të dobishme të 4 vajrave Organik. Vaji i Arganit, i cili shfrytëzon veprimet e tij të shkëlqyera zbutëse dhe anti radikale për të shmangur thatësinë dhe plakjen e parakohshme. Vaj Makadamia, e cila siguron një veprim të dukshëm mbrojtës dhe elastizues. Pastaj, Vaj i Lulediellit, i cili ofron veprim shumë ushqyes, ndërsa Vaji i Ullirit, siguron një efekt qetësues për llojin e lëkurave më të thata. Receta është e kompletuar nga ekstrakti i frutave e të ashtuquajturës pema e rinisë, Goji organik, e cila shfrytëzon vitaminat e saj të pasura, amino acide, polysaccharides dhe përmbajtjen e flavonidëve, duke e mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e kohës, me një energji shumë të madhe anti oksiduese. Duke u mbështetur në përbërës kaq specifik dhe të balancuar, lëkura juaj do të jetë më kompakte, dhe më e tonifikuar se kurrë më parë, këndshëm e zgjeruar nga një pamje më e artë dhe më rrezatuese. Faktor mbrojtës të lartë 30.

Përdorimi: Përdoreni në sasi të mjaftueshme të produktit në tërë trupin tuaj, duke ndihmuar të absorbohet me nje masazh të lehtë.

Përbërësit: Vaj Organik i: Arganit, Goji, Susamit, Ullirit dhe Lulediellit.

Pesha: 150ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017