Soleambra – Lëng i butë për Fytyrë & Trup

Soleambra – Lëng i butë për Fytyrë & Trup

Brendi: Erbolario
Modeli: 497
Sasia Stok: Në stok
17.00€
-+

Soleambra – Lëng i butë për Fytyrë & Trup


Një prpdukt për kujdesje nga dielli që është një hije riparuese dhe freskuese, dhe shumë i çmuar pas shumë orëve të ekspozimit në diell. Në fakt, pas një dite të kaluar nën diell lëkura juaj bëhet e tensionuar nga efekti tharës i erës, kripës dhe rërës, dhe ajo ka nevojë të ushqehet dhe e ka atë urinë për të riparuar ӓdo dëm, duke rivendosur balancin e saj, dhe ajo lirisht mund të përballet me ditën tjetër pa problem. Zgjidhja më e re është Soleambra. Ky lëng, i cili përmban në tërësi 12 përbërës aktiv me prejardhje bimore, të cilët ndihmojnë të ri-vendosin nivelin e duhur të hidratimit në lëkurë, duke e ushqyer dhe mborjtur atë nga lëvorisja, duke e forcuar mekanizmin e saj natyral mbrojtës, dhe në mënyrë të shkëlqyer të rris nxirjen.

Përdorimi: Pasi të keni përfunduar tushin, dhe pasi të keni hequr çdo gjtumë të kripës, rërës dhe djersës, aplikojeni këtë produkt në fytyrë dhe trup, duke e masazhuar lehtësisht. Aty ku lëkura juaj është më e tendosur apo e shtrënguar dhe më e skuqur, lëreni një shtresë mbi atë pjesë si një maskë mbrojtëse. Produktin mund ta përdorni edhe pasi t’i keni përfunduar pushimet, në mënyrë që të zgjatni rrezitjen.

Përbërësit: Shea Butter dhe copëza të lëngshme nga kjo, Vajra nga Jojoba, Avokado, Ulliri dhe Argani, Proteina Quinoa, Acid glicirretinik, Bisabol, Silymarin Phytosome, xhel Aloe Vera, Beta glukan.

Pesha: 200ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017