Krem për diell 30 UVA

Krem për diell 30 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 216
Sasia Stok: Në stok
15.50€
-+

Krem për diell
Mbrojtje shumë e Latë për lëkura Ultra të Ndjeshme


Një krem për lëkura ultra të ndjeshme, i formuluar për kushtet e forta te diellit dhe ekspozimet e para në diell. Gjithashtu i rekomandueshëm për lëkurat e fëmijëve, është poashtu ideal për fytyrë dhe gjoks, i shkëlqyeshëm për të gjithë trupin. I pasuruar me vajra shumë të çmuar ushqyes, ju siguron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB, ndihmon në parandalimin e zhvillimit të rrudhave, dhe e mban lëkurën të butë si mëndafshi dhe ë bënë më të lëmuar.

Përdorimi: Për të parandaluar ndonjë efekt të dëmshëm nga ekspozimi në diell, ne rekomandojmë ta aplikoni këtë krem, duke qenë të kujdesshëm në pikat më kritike. Ju do të shmangëni ndonjë dobësi të paturit nxirje, dhe lëkura juaj do të ndjehet më e lëmuar, më e rrezitur dhe jo e djegur nga dielli.

Përbërësit: Buttër nga Shea dhe Kakao, Vaj Susami, ekstrakte me vaj nga Karrota, Gamma Oryzanol, dyll ester nga Jojoba, Vaj Ulliri.

Pesha: 125ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017