Vaj Elastizues për nxirje 6 UVA

Vaj Elastizues për nxirje 6 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 214
Sasia Stok: Në stok
14.50€
-+

Vaj Elastizues për diell
Për Nxirje më të Shpejtë & më të Fortë


Një produkt shumë i mirë, i dedikuar për llojet e lëkurave që janë miqësore me diellin, të cilat do ta gjejnë këtë produkt me vetitë e tij të jashtëzakonshme nxirëse, shumë të dobishëm. Ky “Vaj i Thatë” i cili ka përqendruar të gjitha vetitë elastizuese dhe tonifikuese të Vaj Jojoba dhe Kumak, është akoma më i çmuar falë prezencës së ekstrakteve tjera që luftojnë plajken e lëkurës dhe nxisin prodhimin e melanisë (Vitaminë E, Lëvorja e Arrës). Konsistenca e tij, aq tërheqëse dhe e lehtë, do ta mbështjellë trupin tuaj si një ledhatim.

Përdorimi: Cilësia e tij e lehtë e këtij vaji, nuk e lërë lëkurën tuaj të yndryshme dhe shmang problemet e zakonshme të pakëndshme: nuk është ngjitës, nuk e njollos trupin dhe menjëherë absorbohet nga lëkura juaj e cila është shumë e lumtur që do të marr të gjitha vetitë e tij të dobishme që ka. Mund ta vendosni direkt në trup, ose në pëllëmbën e dorës, dhe pastaj ta aplikoni saktësisht aty ku ka nevojë.

Përbërësit: Vitaminë E, ekstrakt nga Kumak, ekstrakt nga Lëvorja e Arrës, Pro Vitaminë B5, Vaj Jojoba.

Pesha: 100ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017