Qumësht Dielli 10 UVA

Qumësht Dielli 10 UVA

Brendi: Erbolario
Modeli: 215
Sasia Stok: Në stok
14.50€
-+

Qumësht Dielli me Karrotë, Jojoba dhe Arrë
Nxirje dhe Hidratim


Gjithkush do të përfitoj. Ky qumësht dielli është i përshtatshëm për secilën lloj të lëkurës, në veçanti sidomos për ato shumë delikate dhe të ndjeshme, për të arritur një nxirje intensive dhe afat gjate. Është ideal për fazën e dytë të rrezitjes, dhe është i pasuruar me një Efekt Hidratues Natyral (NMF), me vetititë tonifikuese dhe elastizuese të Vajit Jojoba dhe vetitë freskuese të ekstrakteve të Kumak. Më këtë trajtim, lëkura juaj do të rigjej elasticitetin dhe butësinë, edhe pas seancave të gjata për rrezitje. Faktor mbrojtës të ulët 10.

Përdorimi: Aplikojeni butësisht mbi të gjtihë trupin tuaj, duke përfshirë edhe fytyrën. Ky qumësht për diell është menjëherë i absorbueshëm nga lëkura juaj, është me të vërtetë i lehtë, i shpejtë dhe shumë tërheqës për t’u përdorur.

Përbërësit: Vaj Jojoba, Gamma Oryzanol, ekstrakt i Kumak, NMF, ekstrakt i Lëvorës së Arrës, ekstrakt i Karrotës, Dyll Ester i Jojobës.

Pesha: 125ml

Shkruani një përshtypje

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    I Keq           I Mirë
Shikuar së fundmi
Powered By Moda Italia
L'Erbolario - Kosovë © 2017